piątek, 14 września 2012

Biokominek

 Już kiedyś pisałam o tym,że nasz domek to staruszek W tym roku skończył 74lata...muszę poszukać starych zdjęć  z czasów, kiedy tu się sprowadziliśmy:))) W październiku minie 9lat jak go kupiliśmy:)))
Pisałam też TUTAJ o moim marzeniu posiadania kominka:))..Niestety nie mamy za bardzo możliwości aby mieć kominek z wylotem kominowym...stąd nasz plan posiadania kominka na biopaliwo...z "żywym" ogniem:
    Wersja kominka ,który kupiliśmy akuratnie najpiękniejszy nie jest!! Ale nie wiedząc dokładnie jak nam taki ogień przypadnie do gustu...jak to w ogóle się sprawdzi w realu...natrafiliśmy na okazję:))
   ...hihihi...mój mąż jest Królem Okazji,promocji...itp. Z naszymi przyjaciółmi zawsze się śmiejemy,że jakbyśmy mieli córkę to dostałaby na imię Promocja ...a synek ...Upust..albo Rabat:)))))
   Tak więc we wtorek nawiedziwszy Castoramę znalazł biokominek za niecałe 100zł!!!!!!! W tym jeszcze były kamienie ozdobne i 0,5l paliwa:)))).A ceny takich  kominków wahają się od 400 do 700zł!!
Jeśli mieszkacie w bloku lub podobnie jak my nie macie możliwości postawienia komina...polecam: te pudełeczko)))...wymiary40x60..WCIĄŻ DO NABYCIA W CASTO:))
 Chyba w dzień poustawiam w nim białe świece aby zbytnio swą surowością nie straszył:))
Na jesienne wieczory idealne rozwiązanie:)) Daje pewną miarę ciepła....
Przyjemne delikatne światło:)...no i atmosferę:))) Myślę ,że z czasem przemalujemy go na czarno....Ale póki co....chwilo trwaj:))
Także zapraszam na mięciutką kanapę,mruczando Burego i kieliszeczek nalewki z aronii:


                                                            ^(włącz) mała wizualizacja:))
Lubię patrzeć na ogień...jak to z piromankami bywa:)))
 .....................................********************...............................................
I jeszcze przeoczone wyróżnienia:
 od Ani:
 oraz od Izy:
..........................................**************************************.............................................
    Ponieważ jest to 140. post,we wrześniu mam rocznicę ślubu ...kocham ten miesiąc..moja najukochańsza przyjaciółka jest w ciąży:))...i prawdopodobnie w brzuszku jest mała Beatka!!!!-mam swój wymarzony kominek..Jakoś tak jestem szczęśliwa-ostatnio mnóstwo cukierków przygarnęłam,mnótwo komentarzy-ostatnio mały upominek poleciał juz za 7777komentarz- teraz patrzeć jak trafi się 8888-to myślę,że czas na ogłoszenie jakiejś rozdawajki!!! Co to będzie? Jeszcze nie wiem...hihihihi...choć mam już mały zarys:))

Kto ma ochotę na zabawę- niech napisze komentarz pod tym postem...z uzasadnieniem dlaczego mam wybrać właśnie ją..lub jego!!!.Reszta zasad dowolna...jak ktoś chce może pobrać banerek:
                                       WYBÓR BĘDZIE BARDZO SUBIEKTYWNY:))